CNC ohýbačka Variobend         


Ohýbací linka Variobend DB 6.2,0  

Nejnovější přírůstek do našich ohýbaček je stroj Variobend, který patřící k celosvětové špičce v oboru ohýbání plechů. Maximální síla ohýbaného hliníkového plechu je 3,0 mm, délka 6400 mm, výloží 1250 mm. Ideální stroj pro výrobu atypických trapézových plechů, designovaných fasádních panelů, podhledových i plotových dílů a atikových prvků. Specialitou tohoto stroje je možnost kónického ohýbu a 3D ohybů, při zpracování hliníku do tl. 3 mm, ocelového plechu do 2 mm a nerezi do 1,5 mm. Stroj je připraven pro Vaše atypické zakázky. Přesný ohyby v celé délce ohybu zajistí stroj Variobend v Kerametu. 

Katalogový list |


Ohýbací linka RAS-XL Center 

Ohýbací linky RAS jsou nejrychlejší s nejpropracovanějším systémem pro ohýbání plechů. CNC ohýbací linka disponuje nejmodernějšími technologiemi. Maximální síla ohýbaného hliníkového plechu je 2,0 mm, délka prvku 3000 mm. Ocelové plechy ohýbáme do tl. 1,5 mm, délky 3000 mm. Vyrobíme jakýkoliv profil, parapety, včetně atypických prvků.


Ruční segmentová ohýbačka Schechtl

Ruční stroj, který umožňuje ohyby i do stran. Maximální síla ohýbaného hliníkového plechu je 1,5 mm, délka prvku 2000 mm. Ocelové plechy ohýbáme do tl. 1,0 mm, délky 2000 mm. Na tomto zařízení vyrábíme i ty nejsložitější výrobky, např. krabičky,.


CNC segmentová ohýbačka 

Maximální síla ohýbaného hliníkového plechu je 6,0 mm, délka prvku 3000 mm. Ocelové plechy ohýbáme do tl. 4,0 mm, délky 3000 mm. Ohýbací linka je segmentová (výroba např. krabic).